XXVII Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Ziemnym

Dodał
Aktualizacja: czerwiec 27, 2014
mistrzostwa w tenisie 001

Od 12 do 15.06.2014 r. w COS Szczyrk odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Ziemnym. W imprezie uczestniczyło 12 osób reprezentujących 6 firm energetycznych.

Pierwszego dnia imprezy (12.06.2014 r.) po zakwaterowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku odbyła się odprawa kierowników. Następnego odbyły się gry grupowe, w kategorii do 45 lat tenisiści rywalizowali w jednej grupie, natomiast w kategorii powyżej 45 roku życia w dwóch grupach. Po zaciętych zmaganiach w sobotę  – 14.06.2014 odbyły się gry finałowe. W klasyfikacji końcowej w kategorii powyżej 45 lat zwyciężył Daniel Sierakowski (TAURON Wytwarzanie S.A.), za nim uplasowali się na podium kolejno – Adam Ryszka (TAURON Wytwarzanie S.A.) i Edward Skorupa (TAURON Obsługa Klienta). W kategorii do 45 lat triumfował Adam Umnicki (TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.), drugie miejsce zajął Paweł Madeja (TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu), a trzecie Tomasz Kalinowski (TAURON Wytwarzanie S.A.). Na zakończenie imprezy Prezes Zarządu Federacji Sportowej „Energetyk” – Marek Gralec nagrodził najlepszych zawodników pucharami, nagrodami rzeczowymi oraz wręczył dyplomy. Zakończeniu Mistrzostw towarzyszył  uroczysty grill na który zaproszono wszystkich uczestniczących w zawodach tenisistów. Impreza była dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki RP. Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi turnieju – Krzysztofowi Mirkowi za sprawną koordynację imprezy.