Ogólnopolski Bieg na Orientację Energetyków

Dodał
Aktualizacja: październik 6, 2017
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

UKS „Energetyk” Dychów był gospodarzem i organizatorem Ogólnopolskiego Biegu na Orientację Energetyków, który odbył się 30.09.2017, w lasach okolic Nowego Zagora (woj. lubuskie).

Bieg ukończyło 62 zawodników, którzy wystartowali w 10 kategoriach wiekowych (kobiety), 15 kategoriach wiekowych (mężczyźni) i dodatkowo w kategorii OPEN. Wśród zgłoszonych dominowali zawodnicy z zaproszonych zakładów rejonowych z województw Zachodniej Polski. Udział w zawodach wzięli również zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów niemieckich.

Zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono dyplomy,  medale oraz upominki. Kierownikiem zawodów był Jerzy Ostojski (członek Zarządu Federacji Sportowej „Energetyk”), a budowniczym tras biegowych – Jerzy Deptuła.

Korzystając z okazji warto wspomnieć, iż Jerzy Ostojski podczas organizowanych w dniu 8.10.2017 r. Mistrzostw Polski w średniodystansowym biegu na orientację zajął pierwsze miejsce w kategorii M-75. Panu Jerzemu serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.

skan wynikow s.1 2017

skan wynikow s.2 2017

skan wynikow s.3 2017

Galeria zdjęć: