XXVI Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Ziemnym

Dodał
Aktualizacja: czerwiec 25, 2013
dscf2838

dscf2838

W dniach 13 ? 16.06.2013 r. odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie. Turniej rozgrywany był na kortach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. W zawodach wzięło udział 18 zawodników z całej Polski reprezentujących 10 firm energetycznych.

Pierwszego dnia Mistrzostw (13.06.) miało miejsce zakwaterowanie zawodników i odprawa kierowników ekip. Najliczniejszą drużynę stanowili reprezentanci TAURON Wytwarzanie SA.

Rozpoczęcie gier nastąpiło następnego dnia z rana. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w dwóch kategoriach wiekowych (do i powyżej 45 lat). Głównym sędzią zawodów był Krzysztof Mirek. W sobotę 15.06. rozpoczęła się faza pucharowa Mistrzostw. Zawody w kategorii – mężczyźni powyżej 45 lat wygrał Waldemar Butanowicz ze Spółki Energetycznej Jastrzębie S.A., natomiast wśród mężczyzn do 45 lat, po zaciętym pojedynku w finale zwyciężył Adam Umnicki z TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.

W sobotę wieczorem dla uczestników Mistrzostw przygotowano uroczystego grilla, a najlepszym zawodnikom wręczono okazałe puchary i nagrody. W ceremonii dekoracji wziął udział Prezes Zarządu Federacji Sportowej „Energetyk” – Marek Gralec.

ikona_word Wyniki Mistrzostw

Galeria zdjęć: