XII Mistrzostwa Polski Energetyków w Wędkarstwie Spławikowym

Dodał
Aktualizacja: wrzesień 27, 2015
Zdjęcie1926

Od 11 do 13 września 2015 r. pod patronatem Federacji Sportowej „Energetyk” sekcja wędkarska z Towarzystwa Sportowego „Kuźnia” z Rybnika pod kierownictwem Mirosława Białowąsa zorganizowała XII Mistrzostwa Polski Energetyków w Wędkarstwie Spławikowym. W imprezie wzięło udział łącznie 21 zawodników z 7 drużyn.
W dniu 11.09.2015 r. o godz. 19 kierownik sekcji wędkarskiej TS „Kuźnia” dokonał uroczystego otwarcia imprezy. Losowanie stanowisk nastąpiło w dzień zawodów, a losowanie sektorów pod okiem sędziego dzień przed rozpoczęciem rywalizacji wędkarzy. Warunki atmosferyczne jak co roku były dogodne do przeprowadzenia zawodów.
Najlepsze miejsca w klasyfikacji drużynowej zajęły:
I. RAFAKO SA Racibórz
II. Elektrownia Adamów – Koło Konina
III. EDF Polska SA Rybnik.
Imprezę zakończono pamiątkowymi zdjęciami oraz podziękowania od kierownika sekcji skierowanych do wszystkich zawodników. Każda drużyna na koniec Mistrzostw została obdarowana pucharem i nagrodami rzeczowymi przez Prezesa Zarządu Federacji Sportowej „Energetyk” – Marka Gralca.
Podczas zawodów obecna była telewizja TVT, która udokumentowała imprezę i przeprowadzała wywiady z zawodnikami.
Informacja na temat Mistrzostw znajduje się także na stronie internetowej: www.fundacjarybnik.pl w zakładce „TS Kuźnia”.

Galeria zdjęć: