XIX Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie

Dodał
Aktualizacja: październik 7, 2019
XIX MPE Tenis

Od 26 do 28 września br. w ośrodku sportowym „Tenis Sport Center” w Gliwicach odbywały się XIX Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie. Impreza organizowana była przez Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne „Elektro”. Wszyscy zgłoszeni uczestnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe. Tym razem, z racji niskiej frekwencji wszystkie mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w grupach.

Kategoria M1.

Jak w ubiegłym roku, pierwsza trójka bez zmian. Najlepiej dysponowanym zawodnikiem Mistrzostw był Adam Umnicki (TAURON Sprzedaż), który nie doznał podczas Mistrzostw żadnej porażki. Na drugim miejscu Adam Spyra (PGNiG TERMIKA). Na najniższym stopniu podium – Piotr Gołębiowski (TAURON Polska Energia).

 

Kategoria M2.

W kategorii „starszych panów” pewnie zwyciężył Waldemar Butanowicz (PGNiG TERMIKA). Na drugim miejscu również bez niespodzianki – Ireneusz Strzelec (PGE Dystrybucja Oddział Skarżysko-Kamienna). O miejscu na najniższym stopniu podium decydował bilans setów pomiędzy trzema zawodnikami, w którym najlepiej wypadł Piotr Kucjas (TAURON Wytwarzanie).

Wszyscy uczestniczy Mistrzostw otrzymali zestaw upominków – koszulki pamiątkowe, upominki tenisowe, a najlepsi – trofea sportowe i bony wartościowe.

Należy podkreślić, że XIX Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie przeprowadzone zostały w znakomitej atmosferze, było bardzo wiele ciekawych i stojących na wysokim poziomie gier. Generalnie po raz kolejny impreza wypadła bardzo udanie.

Wyniki gier:

Wyniki-XIX-Tenis-2019

Źródło: www. ssk-elektro.pl