Ogólnopolski Bieg na Orientację Energetyków

Dodał
Aktualizacja: listopad 1, 2016
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

UKS „Energetyk” Dychów był gospodarzem i organizatorem Ogólnopolskiego Biegu na Orientację Energetyków w dniu 08.10.2016, który przeprowadzono w miejscowości Raduszec Nowy koło Dychowa w woj. lubuskim.

Do biegu zgłoszono 94 zawodników, którzy wystartowali w 23 kategoriach wiekowych. Wśród zgłoszonych dominowali zawodnicy z zaproszonych zakładów rejonowych z województw Zachodniej Polski. Natomiast zawodnicy UKS „Energetyk” reprezentowali zakłady PGE „Energia Odnawialna” – Oddział Zew. w Dychowie. Udział w zawodach wzięli również zawodnicy Brandenburgii (Niemcy) z zaprzyjaźnionych klubów niemieckich.

W każdej kategorii wiekowej trójka najlepszych otrzymała pamiątkowe dyplomy oraz medale upominki, które wręczali: przedstawiciel zakładów PGE „Energia odnawialna” w Dychowie oraz Prezes UKS „Energetyk” Dychów.

Do pozytywów zaliczyć należy zgłoszenie do nowej kategorii wiekowej – KM 10 R (rodzinna) 10 zespołów rodzinnych, w których stratowali mama lub ojciec ze swoimi pociechami.

Protestów i negatywnych uwag ze strony zawodników i kadry kierowniczej nie stwierdzono. Kierownikiem zawodów był Jerzy Ostojski, a budowniczym tras biegowych – Jerzy Deptuła.

Wyniki:

Galeria zdjęć: