Mistrzostwa Polski Energetyków w Brydżu Sportowym

Dodał
Aktualizacja: październik 20, 2011
brydz_1

brydz_1

W dniach 16-18.09.2011 brydżyści – energetycy spotkali się w Ośrodku Wypoczynkowym „Jaga” w Muszynie, uczestnicząc w  XIV Mistrzostw Polski Energetyków w Brydżu Sportowym organizowanych przez tarnowski oddział TAURON Dystrybucji.

W zawodach uczestniczyło 54 zawodników, którzy reprezentowali spółki energetyczne, elektrownie i elektrociepłownie z całej Polski. 16 września rozegrano turniej zapoznawczy. Turniej Główny Parami o Mistrzostwo Polski wygrali Jan Bojaryn i Dariusz Hutnik z Elektrociepłowni Białystok. W turnieju drużynowym pierwsze miejsce zajęła drużyna złożona z zawodników debiutujących w mistrzostwach, a reprezentujących ELMONT Silesię oraz z zawodników EC Białystok.

Rozgrywki trwały do niedzielnego południa, a dla zwycięzców organizatorzy przygotowali okazałe puchary i cenne nagrody. Organizacyjny nadzór nad zawodami sprawował sędzia Mariusz Kita, reprezentujący Tarnowski Związek Brydża Sportowego.

W tegorocznych mistrzostwach wzięły udział drużyny reprezentujące m.in.: Elektrownię Bełchatów, Elektrownię Kozienice, ENERGOPOMIAR Gliwice, TAURON Wytwarzanie, Dalkię Łodź, Dalkię Poznań i ZRE Katowice.

Galeria zdjęć: