VII Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Stołowym

Dodał
Aktualizacja: październik 24, 2014
obraz 157

obraz 157
W dniach 3 -5 października 2014 r. odbyły się w Tarnowie  VII Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Stołowym (dla niezrzeszonych).  Od kilku lat impreza organizowana jest w Tarnowie i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pracowników energetyki.

W roku bieżącym do udziału w Mistrzostwach zgłoszono  91 zawodników z 27 zakładów energetycznych oraz spółek związanych z sektorem energetycznym. W imprezie udział wzięło 11 kobiet oraz 80 mężczyzn.  Zawody zorganizowane zostały pod patronatem Federacji Sportowej  „Energetyk” oraz TAURON Dystrybucja S.A. Oddziałw Tarnowie.  Organizacją techniczną i logistyczną Mistrzostw zajęła się Spółka „KOMFORT-ZET” Sp. z o.o., która zorganizowała kompleksową obsługę turnieju oraz dołożyła wszelkich starań by uśmiechu nie brakowało na żadnej twarzy. Dla uczestników przygotowano zaplecze noclegowe, gastronomiczne, jak również imprezę integracyjną, na której każdy  został obdarowany souvenirem od organizatora.

Sportowa rywalizacja rozpoczęła się w sobotę 3.10.2014r.o godz. 9:30 i potrwała do niedzieli  do godziny 14:30.

Zawody rozegrane zostały zgodnie z przepisami PZTS, w następujących kategoriach:

– gry pojedyncze mężczyzn: młodsi, starsi i najstarsi;

– gry pojedyncze kobiet: starsze, młodsze;

– gry podwójne mężczyzn;

– gry podwójne kobiet;

– gry mieszane.

Po zakończonej rywalizacji zawodnikom  zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, medale i puchary, jak również  cenne  nagrody .

Po wspólnym obiedzie w doskonałych humorach wszyscy rozjechali się do swoich domów, zapewniając że w przyszłym roku na pewno spotkają się ponownie w Tarnowie.