Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Stołowym (dla niezrzeszonych w PZTS)

Dodał
Aktualizacja: Październik 25, 2012
taty_3823

taty_3823

W dniach 12 -14 października 2012 r. odbyły się w Tarnowie V Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie Stołowym (dla niezrzeszonych). W zawodach udział wzięło 88 zawodników (11 kobiet i 77 mężczyzn) z 25 zakładów energetycznych oraz spółek związanych z sektorem energetycznym.

Impreza zorganizowana została pod patronatem Federacji Sportowej „Energetyk” oraz TAURON Dysrybucja S.A. Oddział w Tarnowie. Od strony technicznej i logistycznej o sprawną organizację imprezy zadbała firma „KOMFORT-ZET” Sp. z o.o., która zorganizowała kompleksową obsługę turnieju. Dla uczestników przygotowano zaplecze noclegowe, gastronomiczne, jak również imprezę integracyjną, na której każdy został obdarowany souvenirem od organizatora.

Zawody rozpoczęły się w sobotę 13.10.2012 r. o godz. 9:30 i potrwały do niedzieli do godziny 12:30. Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Prezes Spółki KOMFORT-ZET Pan Marcin Budzyńki.

Zawody rozegrane zostały zgodnie z przepisami PZTS, w następujących kategoriach:

– gry pojedyncze mężczyzn: młodsi, starsi i najstarsi,

– gry pojedyncze kobiet: grupa A i B,

– gry podwójne mężczyzn,

– gry podwójne kobiet,

– gry mieszane.

Po rozegraniu  wszystkich meczy klasyfikacja przedstawia się następująco:

a) mężczyźni młodsi :

I miejsce Nowak Sylwester – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,

II miejsce  Majka Krzysztof – TAURON Wytwarzanie S.A. Kraków,

III miejsce Kempa Robert – TAURON Dystrybucja S.A. Kraków,

IV  miejsce Podsiadły Andrzej – TAURON Wytwarzanie S.A.

b) mężczyźni starsi:

I miejsce Całus Janusz – TAURON Dystrybucja S.A. Częstochowa,

II miejsce Cichocki Lech – PGE GiEK  S.A. Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz,

III miejsce Sołtysiak Jerzy – TAURON Ciepło S.A.,

IV miejsce – Liecau Tadeusz – EDF Wybrzeże S.A. Gdańsk.

c) mężczyźni najstarsi :

I miejsce Jędras Andrzej – TAURON Ciepło S.A.,

II miejsce Kania Jan  – TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów,

III miejsce Porębski Władysław – ZWSE   Kraków S.A.,

IV miejsce Podgórski Jan – TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów.

d) kobiety grupa A:

I miejsce Gniewek Walentyna – TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów,

II miejsce Chamera Kamila – TAURON Wytwarzanie S.A.,

III miejsce Stępień Alina – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,

IV miejsce Bober Elżbieta – PGE GiEK S.A. Elektrociepłownia Rzeszów.

e) kobiety grupa B:

I miejsce Tokarek Anna – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,

II miejsce Laburda Magdalena  – TAURON Dystrybucja S.A. Kraków,

III miejsce Ordon-Chabowska Hanna – EDF Toruń S.A.,

IV miejsce Jarzynka Katarzyna – PGE Dystrybucja S.A. Lublin.

f) debel mężczyzn:

I miejsce Drożdż Jarosław –PGE GiEK S.A. Elektrociepłownia Rzeszów, Skrzypek Paweł  – PGE GiEK S.A. Elektrownia Bełchatów,

II miejsce Nowak Sylwester – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, Rebkowiec Waldemar – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,

III miejsce Nowak Paweł – TAURON Wytwarzanie S.A., Majka Krzysztof – TAURON Wytwarzanie S.A. ,

IV miejsce Kempa Robert – TAURON Dystrybucja S.A. Kraków, Sałamunia Rafał- PGE Dystrybucja S.A. Rzeszów.

g) debel kobiet:

I miejsce Gniewek Walentyna – TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów, Chamera Kamila – TAURON Wytwarzanie S.A.,

II miejsce Tokarek Anna – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, Stępień Alina – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź,

III miejsce Bober Elżbieta – PGE GiEK S.A. Elektrociepłownia Rzeszów, Laburda Magdalena – TAURON Dystrybucja S.A. Kraków,

IV miejsce Ordon-Chabowska Hanna – EDF Toruń S.A., Kowalska-Papke Dorota – EDF Toruń S.A.

h)  gry mieszane:

I miejsce Gniewek Walentyn – TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów, Liecau Tadeusz – EDF Wybrzeże S.A. Gdańsk,

II miejsce Chamera Kmaila – TAURON Wytwarzanie S.A., Nowak Paweł – TAURON Wytwarzanie S.A., III miejsce Bober Elżbieta -PGE GiEK S.A. Elektrociepłownia Rzeszów, Majka Krzysztof  – TAURON Wytwarzanie S.A.,

IV miejsce Laburda Magdalena –TAURON Dystrybucja S.A. Kraków, Porębski Władysław – ZWSE S.A. Kraków.

Po zakończonej rywalizacji zawodnikom  zostały wręczone pamiątkowe medale i puchary, jak również  cenne  nagrody. Dekoracji zawodników dokonał Janusz Onak, pełniący funkcję Dyrektora  Naczelnego TAURON Dystrybucja S.A. Tarnów oraz Marcin Budzyński – Prezes Spółki KOMFORT-ZET.

Po wspólnym obiedzie w doskonałych humorach wszyscy rozjechali się do swoich domów, zapewniając że w przyszłym roku na pewno spotkają się ponownie w Tarnowie.

Galeria zdjęć: