Kolejny medal dla Jerzego Ostojskiego!

Dodał
Aktualizacja: październik 25, 2019
IMG_20190622_163830

Niezwykle miło nam poinformować, że w rozgrywanych w czerwcu w okolicach Piechowic koło Jeleniej Góry Mistrzostwach Polski w klasycznym biegu na orientację brązowy medal w kategorii M-75 zdobył Członek Zarządu Federacji Sportowej „Energetyk” – Jerzy Ostojski.

Zawody zostały zorganizowane przez Dolnośląski Związek Biegów na Orientację. Imprezę przeprowadzono w typowo górskim terenie, na wysokości 400-700 m np.p.m., w lesie mieszanym o urozmaiconej przebieżności, przy dużej ilości kamieni i skał. Trudne warunki stwarzane przez bagna, strumienie, a także wysoką temperaturę sprawiły, że nie wszyscy zawodnicy ukończyli bieg. Jerzy Ostojski startował w imprezie jako reprezentant UKS „Energetyk” Dychów.